Stichting duurzame Ontwikkeling Nederland Suriname
BEL ONS +31 (0) 35 69 53 405
Donateur worden

Winnaar award “Meest duurzame agrarisch bedrijf 2013” Gopex introduceert gekoelde versgesneden Surinaamse groenten en fruit

Gopex International NV heeft een aantal nieuwe producten gelanceerd voor de Surinaamse markt: gekoelde versgesneden A-kwaliteit groenten en fruit.
De verpakte sopropo, pompoen, aubergine, antruwa, kool, snijbonen, fruitmix zijn vanaf 3 maart bij Surinaamse supermarkten met koelingsmogelijkheden (onder andere bij Tulip en Choi’s) te verkrijgen.

In dit agrarisch bedrijf te Saramacca worden de producten volgens de eisen van de ISO 22000 kwaliteitssysteem vervaardigd.
De productverpakkingen zijn voorzien van een productie- en vervaldatum, een barcode en de voedingswaarden van de groenten en fruit volgens een nationale standaard voor etikettering dat per augustus in Suriname ingaat.

Verder verwacht Gopex in mei/juni van dit jaar (2014) de GlobalGAP certificaat te halen.

BRON: StarNieuws

Stichting dONS

VIEW ALL POSTS