Stichting duurzame Ontwikkeling Nederland Suriname
BEL ONS +31 (0) 35 69 53 405
Donateur worden

Angelien Kemna, lid Raad van Advies stichting d’ONS, verkozen tot machtigste vrouw van Nederland in 2011

Angelien Kemna, Chief Investment Officer (CIO) van APG Groep en lid van de Raad van Advies van stichting d’ONS, is door maandblad Opzij gekozen tot de machtigste vrouw van Nederland in 2011.

De jury bestond dit jaar uit een panel van vijf vrouwen, waaronder Mijntje Lückerath (hoogleraar corporate governance aan Nyenrode) en Carien van der Laan (partner van Van der Laan & Company).

Angelien Kemna
Zij kozen Angelien Kemna uit een lijst van honderd vrouwen. CIO Kemna, die een beleggingsportefeuille beheert van 280 miljard van pensioenfonds ABP, heeft volgens de jury ‘een geweldige en eigen stempel gedrukt op de financiële sector, zonder duurzame, maatschappelijke ontwikkelingen uit het oog te verliezen’.

Commitment
In een interview met Opzij laat Angelien Kemna haar betrokkenheid zien. ‘Als ik het niet goed doe, hebben mensen straks geen dak boven hun hoofd’, aldus Kemna in het novembernummer.

Stichting dONS

VIEW ALL POSTS